Loading
Kariyer Duyurular İletişim KVKK Aydınlatma Metni
Duyurular
New İş Hayatı, New Tower
Bizden haberdar olun
New İş Hayatı, New Tower

İskenderun’un merkezinde, hem hayallerinize hem de hizmet verdiğiniz sektörlerin mevcut ve potansiyel müşterilerine en yakın noktada inşa edilen olan New Tower, sizlere kazançlı yatırım fırsatları sunuyor. İş dünyasının alışılagelmiş koşullarından çok daha işlevsel ve düşünülmüş ayrıntılarla kaplı New Tower,  sunduğu yatırım fırsatlarıyla birlikte  liderlerin prestijini de yükseltiyor. Çünkü New Tower’da her detay yatırımcılarının ihtiyaçlarına göre çözüm odaklı olarak tasarlandı…
New Tower’da; yatırımcıların üretirken konforunu sağlayacak, hedeflerken hayallerini besleyecek farklı m2’lerde, farklı konum ve teraslı balkonlarıyla ofis tasarımlarını yeşil teraslar, yeşil bahçeler süslüyor. Diğer yandan sadece ofisleriyle değil birçok farklı m2’deki ticari alanlarının yanında iki adet 300 m2 teraslı, iki adet 500 m2 açık teras restoranlarıyla  her zaman canlı ve enerjisi yüksek bir atmosfere sahip olacak olan New Tower, yatırımcılarının hedef kitlesinin de istediği zaman bulunmaktan keyif alacağı alanlarla dolu. Spor alanları, otoparkları, güvenlik sistemleri ve daha fazlasıyla yüksek standartlı ve nitelikli seçenekler sunuyor olması ise tüm yatırımcıların iş hayatını daha kolaylaştıran ayrıcalıkların bir kanıtı.
​Yaratıcı ve işlevsel ayrıntılarıyla yatırımcılarına kaosa değil, eğlenceli ve hedeflerine en konforlu şekilde ulaşabilecekleri zengin  bir dünya tasarlayan New Tower, iş dünyasında büyük hedeflere sahip olan sizlerin her adımını daha da kolaylaştırmak için İskenderun’a yeni bir soluk getiriyor.