Loading
GRUP ŞİRKETLERİ RAL Yapı TRIO Teknik HERA Teknik RAL Enerji
RAL Enerji
Yenilenebilir ve Temiz Enerji Üretimi- Satışı
Yatırım Çeşitliliği, Doğru Stratejik Yaklaşımlar

Enerji, hayata can veren yatırım…

Doğayı hareketlendiren,havayı temizleyen, suyu berraklaştıran, rüzgara yön veren, ülkemizi güçlendiren, dünyayı aydınlatan enerji, yaşam dinamiğini sürdüren ve arttıran gücün ta kendisi. Biz de tüm enerjimizle, ülkemiz ve ülke insanımızla beraber tüm dünyaya doğal kaynakların verimli kullanımıyla sürdürülebilir bir yaşam gücü için çalışıyor ve üretmeye devam ediyoruz. 

Holding olarak adım attığımız her işte gösterdiğimiz özen ve uzman ekibimizin profesyonel yaklaşımı ile edindiğimiz tecrübenin önemi büyük. Yenilenebilir ve temiz enerji üretimiyle birlikte satışını da gerçekleştiren şirketimizin yenilikçi yaklaşımları sektöre büyük katkı sağlarken, doğaya duyarlı sorumluluk bilincimiz ile verimli kaynakların doğru kullanımını sağlamayı prensip edinmiş bir marka olarak da örnek olmaktan gurur duyuyoruz. 

 

RES (RÜZGAR ENERJİ SANTRALİ)

Rüzgarın gücünü arkamıza aldık ve yenilenebilir enerji sektöründe  fark yaratmak için yola çıktık. Hem doğaya ve dünyaya hem de müşterilerimize karşı olan sorumluluk bilincimizle beraber çözüm odaklı, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla bir sinerji yaratıyor, adımlarımızı her zamanki gibi en sağlam şekilde atarak büyümeye devam ediyoruz. 

 

GES (GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ)

Yatırımcılarımıza en iyi ve en kazançlı hizmeti sağlayacak, ihtiyaçlarını en hızlı ve doğru şekilde karşılayabilecek bir şirket kültürü oluşturan holdingimiz, güneş enerjisi sektöründe de etki yaratmayı başarmıştır. Hem müşterilerimiz hem de dünya için sadece ekonomik kalkınmayı sağlayacak nitelikte değil ‘yenilenebilir enerji kaynağı’ adı altında bir ‘değer’ üretiyor olmanın heyecanını yaşıyor ve istikrarla kurumsal gelişimi sürdürüyoruz.