Loading
KURUMSAL Hakkımızda Vizyon ve Değerler Yönetim Kurulu Bilgi Toplumu Hizmetleri E-Katalog
Hakkımızda
Doğru planlama, verimli iş gücü ve değişime entegre olmak, yarını kurar.
Her sektöre donanımlı, her sektöre hazırlıklıyız.

Hayata Yatırım

Her Yerdeyiz...

Temelleri 1976 yılına dayanan Ral Yatırım Holding A.Ş, Ankara merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Halka açık olan şirketimiz, Borsa İstanbul’da RALYH kodu ile işlem görmektedir.

 

Bizim için “Hayata Yatırım”

Var olanı geliştirerek yeniliklere hazır olmak, karlı yatırım sektörlerinin analizini önceden yapmaktır. Proje ortaklarımız için, getirisi yüksek alanlar saptamak, her sektörde büyümenin formülünü oluşturarak, geleceğe bugünden hazır olmak demektir.

 

Şirketlerin en büyük hedefleri, küreselleşme, sürdürülebilirlik, rekabet sistemi içinde kar elde edebilmektir. Bu hedeflere ulaşmak için doğru planlama yapılmalıdır.

İşte biz oradayız...

 

Nasıl karar verdiğimiz, nasıl yönettiğimizdir. Katılımcı anlayış, işbirliğini güçlendirdiği gibi, başarıyı da kaçınılmaz hale getirmektedir. 

İşte biz oradayız...

 

Sosyal sorumluluk bilinci, daha iyi bir dünya için, sorumluluk almak ve gelişimleri desteklemektir. Amaç, bir markayı kalkındırmak ya da tanıtmak değil, sosyal yaşamı iyileştirici çözümler üretip, topluma yarar sağlamaktır.

İşte biz oradayız...

 

Yapıcı davranış biçimi, iletişime verilen değer, önyargısız ve özenli algı, insana saygının açılımıdır. Problem çözebilen, diyaloğa inanan yönetimler için başarı, kaçınılmazdır.

işte biz oradayız...

 

Kalite, fark yaratarak değer katmaktır. Gelişmek, doğru hizmet etmek ve oluşan müşteri memnuniyeti ile daha fazla sorumluluk almaktır. 

işte biz ordayız...

 

Proje üretmek, dünyayı yakından izlemektir. Teknolojiyi ve gelişimi, hızlı ve esnek bir şekilde, sektöre adapte edebilmektir. 

işte biz oradayız...

 

Yatırım çeşitliliği, doğru stratejik yaklaşımlarla hisse değerini en üst seviyeye taşırken; değer artışı doğrudan topluma ve ekonomiye katkı sağlamaktadır.

işte biz oradayız...

 

Gelişen ve büyüyen bir Türkiye için, üretimin gücüne inanıyoruz…

 

Dürüst, profesyonel ve cesur yönetim anlayışımızla,

“Hayata Yatırım Yapmaya” devam ediyoruz…